RSS
Aside
25 Jul

Image

http://www.pigeon-field.blogspot.be/

Specjalnie dla miłośników jogi – futerał na matę. Bardzo prosty, recyklingowy plecaczek, w który z łatwością schowasz matę do jogi i zabierzesz ze sobą na ćwiczenia. Potrzebujesz jedynie stary kolorowy chodniczek – najlepszy będzie taki przeplatany z pasków tkanin – oraz kawałek skóry lub skóropodobnego materiału, nożyczki i igłę z nitką a także stary brązowy pasek do spodni.

Image

http://www.pigeon-field.blogspot.be/

Odmierz chodnik wokół zwiniętej maty do jogi – utnij go na taką długość aby obejmował ją w całości zostawiając 2 cm zapasu. Taką samą szerokość powinien mieć kawałek skóry. Przyszyj go do chodnika (zdjęcie w prawym górnym rogu). Wytnij kółko na spód o obwodzie odpowiadającym szerokości wyciętego chodnika. Przyszyj denko. Zszyj pozostawiony bok tak aby futerał stworzył walec. Rozetnij pasek od spodni i doszyj go do futerału tak, aby móc sobie go swobodnie przewiesić przez ramię.

Tai futerał się przyda gdy wybierasz się na rowerowy wypad, albo spacer do parku z dzieckiem i chcesz zabrać koc, a jednocześnie chcesz mieś wolne ręce. Jak wychodzisz z maluchem nie zapomnij wziąć zabawek chicco (http://www.bdsklep.pl/chicco).

Futerał na matę

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 25, 2013 in Uncategorized

 

Tags: , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: